Κεντρικές Ανακοινώσεις

Κεντρικές Ανακοινώσεις
Monday, May 17, 2021 - 17:28

Πλαίσιο πάλης και πρόγραμμα δράσης για Δ.Σ. και Γ.Σ. ΣΕΠΕ και ΕΛΜΕ

Κάτω τα χέρια από το 8ωρο! Απαντάμε με γενική απεργία!

Monday, May 10, 2021 - 14:27

Σοβαρές τεχνικές δυσκολίες στο σύστημα της δήλωσης των self-test

Sunday, May 9, 2021 - 13:22

Για την επανέναρξη λειτουργίας των σχολείων στις 10 Μαΐου

Wednesday, May 5, 2021 - 14:35

Συνάντηση των ΔΣ ΔΟΕ και ΟΛΜΕ με το Υπ. Παιδείας

Monday, April 26, 2021 - 16:20

ΜΑΖΙΚΟΙ ΜΟΝΙΜΟΙ ΔΙΟΡΙΣΜΟΙ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΜΕ ΒΑΣΗ
ΤΙΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΕΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΤΩΝ ΣΧΟΛΕΙΩΝ!

ΜΟΝΙΜΟΠΟΙΗΣΗ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΩΝ – ΕΞΙΣΩΣΗ ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΩΝ!

Saturday, April 24, 2021 - 11:19

Παράσταση διαμαρτυρίας στο ΥΠΑΙΘ για Πρότυπα και Πειραματικά

Απαξιωτική η πολιτική ηγεσία του ΥΠΕΘ απέναντι στους εκπαιδευτικούς!

Συναδέλφισσες, συνάδελφοι,

Tuesday, April 20, 2021 - 15:46

Καμία απόλυση αναπληρωτή/τριας!

Μονιμοποίηση εδώ και τώρα όλων των αναπληρωτών - συμβασιούχων εκπαιδευτικών!

Friday, April 16, 2021 - 08:42

Για τη συγκρότηση των Υπηρεσιακών Συμβουλίων

Ο ΑΥΤΑΡΧΙΚΟΣ ΚΥΒΕΡΝΗΤΙΚΟΣ ΚΑΤΗΦΟΡΟΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΕΛΟΣ!!

Tuesday, April 6, 2021 - 22:36

Σε σχέση με τις κυβερνητικές ανακοινώσεις για το «άνοιγμα» των σχολείων και τα μέτρα που δε λαμβάνει η κυβέρνηση!!

Wednesday, March 31, 2021 - 17:29

Το ηλεκτρονικό βιβλιαράκι που έχεις μπροστά σου είναι ένα προϊόν συλλογικής προσπάθειας μόνιμων και αναπληρωτών εκπαιδευτικών που δραστηριοποιούνται σε Συλλόγους και ΕΛΜΕ με την Αγωνιστική Συσπείρωση Εκπαιδευτικών.

Pages

Νέα από το Π.Α.ΜΕ

Τελευταία νέα

Τα πιο διαβασμένα