Κεντρικές Ανακοινώσεις

Κεντρικές Ανακοινώσεις
Saturday, April 24, 2021 - 11:19

Παράσταση διαμαρτυρίας στο ΥΠΑΙΘ για Πρότυπα και Πειραματικά

Απαξιωτική η πολιτική ηγεσία του ΥΠΕΘ απέναντι στους εκπαιδευτικούς!

Συναδέλφισσες, συνάδελφοι,

Tuesday, April 20, 2021 - 15:46

Καμία απόλυση αναπληρωτή/τριας!

Μονιμοποίηση εδώ και τώρα όλων των αναπληρωτών - συμβασιούχων εκπαιδευτικών!

Friday, April 16, 2021 - 08:42

Για τη συγκρότηση των Υπηρεσιακών Συμβουλίων

Ο ΑΥΤΑΡΧΙΚΟΣ ΚΥΒΕΡΝΗΤΙΚΟΣ ΚΑΤΗΦΟΡΟΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΕΛΟΣ!!

Tuesday, April 6, 2021 - 22:36

Σε σχέση με τις κυβερνητικές ανακοινώσεις για το «άνοιγμα» των σχολείων και τα μέτρα που δε λαμβάνει η κυβέρνηση!!

Wednesday, March 31, 2021 - 17:29

Το ηλεκτρονικό βιβλιαράκι που έχεις μπροστά σου είναι ένα προϊόν συλλογικής προσπάθειας μόνιμων και αναπληρωτών εκπαιδευτικών που δραστηριοποιούνται σε Συλλόγους και ΕΛΜΕ με την Αγωνιστική Συσπείρωση Εκπαιδευτικών.

Monday, March 29, 2021 - 22:51

Για τις fast track διαδικασίες εμβολιασμού των εκπαιδευτικών με αδιάθετα εμβόλια

Συναδέλφισσες και συνάδελφοι,

Monday, March 22, 2021 - 14:19

Για τις τελευταίες εξελίξεις στο Ι.Τ.Υ.Ε. «Διοφάντος»

Tuesday, March 16, 2021 - 15:51

ΣΥΜΒΑΣΙΟΥΧΟΙ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ ΣΤΟ ΔΗΜΟΣΙΟ
Σχετικά με την απόφαση του δικαστηρίου της Ε.Ε. για τους συμβασιούχους στο δημόσιο

Wednesday, March 10, 2021 - 19:45

Σχόλιο της ΑΣΕ για την εγκύκλιο καταχώρησης της ύλης στο MySchool

Απλά μαθήματα Νεοελληνικής Γλώσσας σε «αρίστους» ή για την ανάγκη
διδασκαλίας της ελληνικής στο Υπουργείο

Monday, March 8, 2021 - 02:24

Αντίστοιχη ανακοίνωση υπογράφει η ΕΛΜΕ ΚΙ

ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ

Pages

Νέα από το Π.Α.ΜΕ

Τελευταία νέα

Τα πιο διαβασμένα