Δραστηριότητες

Δραστηριότητες
Sunday, December 27, 2020 - 18:49

Μια καταπληκτική δουλειά του 2ου νηπιαγωγείου Διονύσου.

Μαθητές εκφράζουν τις ευχαριστίες τους για την προσφορά των υγειονομικών στους συνανθρώπους μας την περίοδο της πανδημίας...

Thursday, December 17, 2020 - 15:29

Εδώ και τώρα μέτρα για ανοιχτά σχολεία με ασφάλεια και υγιεινή. Ούτε ένας μαθητής αποκλεισμένος.

Friday, December 11, 2020 - 11:52

Όλοκληρη η εκδήλωση της ΑΣΕ για την Επαγγελματική Εκπαίδευση και Κατάρτιση

Η εισαγωγική τοποθέτηση του Θανάση Μαχτσίρα

Καλησπέρα σε όλους,

Friday, December 4, 2020 - 10:07

​ΔΙΑΔΙΚΤΥΑΚΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗ - ΣΥΖΗΤΗΣΗ
“Το νέο ν/σ για την Επαγγελματική Εκπαίδευση και οι εξελίξεις στο χώρο αυτό”
Πέμπτη 10 Δεκεμβρίου 2020 19:30

Θα μιλήσουν:

Thursday, November 26, 2020 - 17:28

Αθήνα: Με συμβολική παρέμβαση στο υπ. Εργασίας μετέφεραν τα ταξικά συνδικάτα το απεργιακό κάλεσμα και τις διεκδικήσεις

Με μοτοπορεία μέλη του Συνδικάτου Επισιτισμού - Τουρισμού μετέφεραν το απεργιακό κάλεσμα (VIDEO - ΦΩΤΟ

Tuesday, November 10, 2020 - 16:41

ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΙΑΣ ΣΤΟ ΥΠ. ΠΑΙΔΕΙΑΣ:
Εκπαιδευτικοί διεκδίκησαν μέτρα προστασίας της υγείας και ομαλής διδασκαλίας (ΦΩΤΟ)

Monday, October 19, 2020 - 23:15

Στον Δάσκαλο...
Μια δημιουργία των συναδέλφων εκπαιδευτικών του συλλόγου "Ο Σωκράτης"

Σμίλεψε πάλι, δάσκαλε , ψυχές!

Κι ότι σ' απόμεινε ακόμη στη ζωή σου,

Μην τ' αρνηθείς! Θυσίασέ το ως τη στερνή πνοή σου!

Thursday, October 15, 2020 - 14:12

Μεγαλειώδης συγκέντρωση μαθητών, φοιτητών και εργαζομένων στο δημόσιο, απάντηση στην αντιλαϊκή πολιτική και τον αυταρχισμό (ΦΩΤΟ)

Saturday, October 10, 2020 - 00:07


Νέα επίθεση των ΜΑΤ κατά διαδηλωτών στο Υπ. Προστασίας του Πολίτη (VIDEO - ΦΩΤΟ)


Friday, October 9, 2020 - 16:11

Η κυβέρνηση έπνιξε με χημικά τη διαδήλωση - Οι μαθητές δεν το βάζουν κάτω, τα σχέδιά της θα πάρουν απάντηση (VIDEO - ΦΩΤΟ)

Pages

Νέα από το Π.Α.ΜΕ

Τελευταία νέα

Τα πιο διαβασμένα